Nábytek z továrny "Elba".

Obsah
 1. Zvláštnosti
 2. Produktová řada
 3. Přehled recenzí

Dnes mnoho známých továren vyrábí vysoce kvalitní a atraktivní nábytek. Výrobky vyrobené továrnou Elba jsou velmi žádané. Článek bude diskutovat o vlastnostech původních návrhů nábytku.

Zvláštnosti

Elba Mebel je jedním z největších výrobců čalouněného a skříňového nábytku v Rusku. Vysoce kvalitní produkty jsou velmi žádané, protože mají mnoho výhod.

 • Nábytkové konstrukce, které vyrábí známá tuzemská továrna, procházejí přísnou kontrolou kvality v každé fázi výroby. Díky tomu firma nedodává vadný nebo nekvalitní nábytek k prodeji.

 • Absolutně všechny produkty z továrny Elba jsou vyrobeny z ekologických a absolutně bezpečných materiálů, které nemají negativní dopad na zdraví lidí a domácích zvířat. Nábytek nevylučuje škodlivé látky a nepříjemné pachy.
 • Mnoho továrních položek je vyrobeno z vysoce kvalitní laminované dřevotřískové desky, který netrpí mechanickými a tepelnými účinky, nebojí se kontaktu s chemikáliemi. Všechny produkty jsou pravidelně certifikovány a splňují ekologickou třídu E1.
 • Výrobky továrny Elba se vyznačují dlouhou životností. Kvalitní výrobky mohou vydržet mnoho let, aniž by ztratily svůj původní atraktivní vzhled. Podobný pozitivní efekt je dosažen díky přítomnosti nárazuvzdorné hrany od německého koncernu Rehau.
 • I když je v konstrukci nábytku zrcadlový díl, vždy zůstane bezpečný a nepoškodí uživatele. Může za to speciální lepení zrcátek, které zajišťuje jejich vysokou bezpečnost. I když se součástka náhodou rozbije, zůstane viset na speciální fólii a nespadne na podlahu ve formě mnoha malých úlomků.
 • Výrobce vyrábí vysoce kvalitní kusy nábytku, které jsou vybaveny nejspolehlivějšími a nejpevnějšími zvedacími mechanismy. Řeč je o praktických plynových zvedácích německé firmy Stabilus. Takové díly jsou navrženy pro velký počet otvorů a bez problémů vydrží značné zatížení. Postele, ve kterých jsou tyto komponenty přítomny, mohou vydržet velmi dlouho a lze je snadno rozložit.
 • Výrobce také počítá s optimální výškou nábytkových konstrukcí. Rámové základny značkových postelí jsou navíc montovány na speciální excentrické stěrky všité přímo do desek. Díky tomu jsou výrobky odolnější a spolehlivější.
 • Je třeba poznamenat atraktivní vzhled designů značkového nábytku z továrny Elba. Výrobky vypadají velmi stylově a svěže, efektně se hodí do mnoha interiérových kompozic. Harmonickou možnost lze snadno vybrat pro jakýkoli styl a barevné schéma.
 • Továrna Elba vyrábí nábytek ve velmi bohatém sortimentu. Kupující si mohou vybrat z řady vysoce kvalitních produktů, které se od sebe liší velikostí, designem a funkčními vlastnostmi. Výrobce vyrábí nejen samotný nábytek, ale také textilie pro něj, matrace, dekorační prvky, zrcadla a potahy na matrace.

Vzhledem k dlouhému seznamu výhod je nábytek továrny Elba velmi žádaný. Dnes se v jeho prospěch rozhoduje mnoho kupujících, kteří oceňují kvalitu, praktičnost, odolnost a krásný design u produktů, které kupují.

Produktová řada

Pojďme se blíže podívat na některé značkové produkty z továrny Elba.

Chodby

V sortimentu výrobce najdete spoustu výborných pozic určených pro umístění do předsíně.

 • Skříň číslo 11. Minimalistická verze vybavená 5 policemi a jedním otočným čelem. Model má malé rozměry a přitom zůstává poměrně prostorný. Skříň je spolehlivá a bezpečná, doplněná kvalitním kováním. Korpus nábytku je vyroben z kvalitního a opotřebení odolného dřevotřískového materiálu. Skříňka nemá zrcadlovou vložku.

 • Šatní skříň se zrcadlovými fasádami č. 1. Vynikající model houpačky s hrazdou, ideální do moderního interiéru. Skříň vypadá stylově a úhledně a je vybavena pevnými podpěrnými nohami. Fasádní prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní laminované dřevotřískové desky. Nechybí zrcadlové vložky a kvalitní kování.
 • Rohová skříňka č.1. Rohový výklopný model, vybavený 5 nastavitelnými policemi a dvěma policemi s vázacími páskami. A také bar je v designu. Nábytek je kompaktní, ale velmi praktický a odolný, má reprezentativní vzhled. Šatní skříň je velmi prostorná, ale nezabere moc volného místa v předsíni.
 • Předsíňová sestava č. 9. Velkolepá varianta, která dokonale zapadne do téměř každého moderního interiéru. Konstrukce se skládá ze skříně s policemi a zrcadlovým čelem, podlahových částí v podobě botníku, závěsných prvků a stěnových panelů s háčky. Varianta je krásná a originální, ale není doplněna měkkým sedákem.

Postele

Výrobce vyrábí velké množství originálních a vysoce kvalitních modelů postelí s různými vlastnostmi. Pojďme se na některé pozice podívat blíže.

 • Matrace Victoria + Elba Orto. Kvalitní provedení s korpusem z laminované dřevotřísky. Komponenty karoserie jsou potaženy praktickou ekokůží, vypadají draze a stylově. Základ tohoto produktu je ortopedický. Postel bohužel nemá šuplík, ale je zde kvalitní a odolné kování.

 • "Milan" se zvedacím mechanismem č.1. Lakonický a velmi pohodlný model značkové postele, má vysokou základnu 41 cm.Ve spodní části konstrukce je velmi prostorný úložný prostor. Neexistují žádná omezení na závažnost zátěže. Zadní strana nábytku je čalouněná. K dispozici jsou německé plynové výtahy bezvadné kvality.
 • Sunna bez zvedacího mechanismu. Minimalistický model postele, který vypadá stylově a jednoduše. Nemá žádné zbytečné dekorativní prvky ani světlé barvy. Model má velmi pevný dřevěný rám, který odolá velké zátěži.

Při výrobě postele je také použita kvalitní laminovaná dřevotříska třídy E1.

Komody

Pojďme se seznámit s parametry některých značkových komod z továrny Elba.

 • Komoda č. 12. Pohodlný a funkční model, který lze umístit do obývacího pokoje. Liší se stylovým a moderním designem, spolehlivou a vysoce pevnou základnou. Při výrobě nábytku se používá ekologický materiál laminované dřevotřísky. Montáž této komody se ukazuje jako extrémně jednoduchá a rychlá.

 • №1. Moderní komoda vybavená mechanismem push-to-open. Ideální pro umístění velkého množství osobních věcí, vyznačující se kompaktními rozměry. Model je velmi spolehlivý a praktický, navržený pro dlouhou životnost.
 • №8. Tato instance má stejný mechanismus jako ve výše uvedeném modelu. Výrobek má dobrou kapacitu a snadno se ovládá. Komoda vypadá velmi úhledně a stylově.

Tabulky

Zjistíme, jaké vlastnosti mají značkové stoly Elba.

 • Ultra-transformátor #1. Kompaktní transformátor je pohodlný a spolehlivý. Ideální do obývacího pokoje. Výrobek se vyznačuje vysokou stabilitou a stylovým vzhledem.

 • Psací stůl číslo 3. Vysoce kvalitní produkt vybavený pohodlnou zaoblenou deskou stolu. A také jsou v designu 3 šuplíky. Model má praktický push-to-open mechanismus. Nábytek je vyroben z ekologických materiálů třídy E0,5.
 • Psací stůl číslo 4. Velmi oblíbený exemplář dostupný v několika atraktivních barvách. Vyrobeno z materiálů šetrných k životnímu prostředí, má pohodlnou a prostornou desku stolu. Obrubník zde může být umístěn jak vlevo, tak vpravo. Styl nábytku je moderní a stručný.
 • Transformační tabulka č. 3. Kompaktní verze do obývacího pokoje, vyznačující se vysokou spolehlivostí, praktičností a odolností. Konstrukce modelu má transformovatelný mechanismus, díky kterému lze výrobek používat ve dvou různých polohách.

Křesla

Sortiment výrobce zahrnuje nejen skříňový a transformovatelný, ale také vysoce kvalitní čalouněný nábytek. Pojďme se seznámit s charakteristikou některých židlí z továrny Elba.

 • Weiden. Elegantní a útulný model bezvadné kvality. Může sloužit jako ústřední prvek interiéru nebo jeho harmonický doplněk. Křeslo má velmi pohodlné a ergonomické područky.

Výrobek je dodáván s měkkým polštářem.

 • "Gamma". Zajímavé měkké křeslo, ve kterém se uživatel může dokonale uvolnit. Nohy tohoto produktu mohou být vyrobeny z vysoce kvalitní dřevotřísky v různých odstínech. Nábytek je prezentován v několika odstínech látkového čalounění.
 • "Weiden s pufem." Pohodlné a sofistikované křeslo, které bude ozdobou mnoha stylových interiérů. Má pohodlné područky a optimální úhel mezi sedákem a opěradlem. Polštář "Weiden", který je součástí křesla, působí jako dekorace.
 • "Mnichov". Nádherné křeslo s propracovaným a sofistikovaným designem. Tenké a velmi úhledné nohy zde fungují jako opora. Látkové čalounění je dostupné v několika odstínech, takže si můžete vybrat tu nejlepší variantu pro jakoukoli barevnou kombinaci.

Matrace

Pojďme se blíže podívat na některé oblíbené matrace Elba.

 • Elba Tvrdá. Tvrdá matrace vysoké kvality, má v designu blok nezávislých pružin. Maximální hmotnost, kterou tento model unese, je 110 kg. Výška produktu - 20 cm.

 • Orto. Jednoduchý, ale spolehlivý a praktický model pro pohodlný spánek. Je relativně levný a dodává se v několika velikostech. Výška matrace je 15 cm, stupeň tvrdosti je nadprůměrný.
 • Styl. Pevný exemplář, jehož výška dosahuje 18 cm.Výrobek je odpružený, navržený pro maximální zatížení 120 kg. Kvalitní matrace je také k dispozici v široké škále velikostí.
 • Norma. Vysoce kvalitní produkt založený na bloku nezávislých pružin. Výška postele dosahuje 20 cm.Největší hmotnost, která může tuto matraci ovlivnit je 120 kg. Model lze objednat pro jakoukoli velikost postele.

Koupelnový nábytek

V sortimentu tuzemské továrny najdete kvalitní nábytek určený pro umístění do koupelny. Podívejme se na některé pozice související s tímto typem.

 • Corro 70. Závěsná koupelnová skříňka. Má stylový a moderní design. Všechny dílce dřevotřískové desky v konstrukci skříně jsou spolehlivě chráněny před vlhkostí ABS hranou o tloušťce 2 mm.

Zásuvky v provedení jsou výsuvné, instalované na válečkových vodítkách.

 • "Venuše". Vysoce kvalitní zásuvková jednotka. Ideální pro uložení mnoha věcí. Prostorná, krásná. Vybaveno obdélníkovým keramickým dřezem.
 • "Olívie". Prostorný penál s výklopnými dvířky do koupelny. Můžete je otevřít jak doleva, tak doprava. Nechybí ani zásuvka, do které můžete uložit mnoho různých drobností.

Poufs

Podívejme se na několik modelů nábytku pro sedačku z továrny Elba.

 • Puf s nohama. Velmi pohodlný model, který lze umístit do předsíně. Vyznačuje se lakonickým designem a má nohy. Nábytek je také povoleno používat jako lavice vedle postele. Otoman má místo pro uložení různých věcí.

 • Puf číslo 1. Praktický a krásný model, může sloužit jako lavička u postele. Pouf je lehký a skladný, ideální do malého bytu.
 • Puf číslo 2. Elegantní kožený model, který lze umístit do nejrůznějších oblastí a místností. Vypadá skvěle a draho. Základní materiál - laminovaná dřevotříska.

jiný

Zvažte, jaké další kusy nábytku jsou v sortimentu továrny.

 • Dětská jednolůžková postel OKP900 č.2. Model s ortopedickou mřížkou vypadá minimalisticky a snadno zapadne do různých interiérů. Korpus je vyroben z laminované dřevotřísky, nechybí německé kování.

 • Toaletní stolek číslo 2. Kompaktní model se stylovým designem. Je vyrobena z laminované dřevotřísky třídy E0,5, doplněná prostornými zásuvkami a dvířky s mechanismem push-to-open.
 • Posuvná skříň č.1. Model se dvěma sekcemi, praktický a velmi pohodlný. Šatní skříň je prostorná a nezabere mnoho místa. Korpus je vyroben z laminované dřevotřískové desky.
 • Capri. Originální model značkového nočního stolku. Korpus nábytku je vyroben z odolného a praktického materiálu - laminované dřevotřísky kategorie šetrné k životnímu prostředí. Instance je ideální pro moderní interiér ložnice.
 • Výklopná police č.1. Závěsný model s "prázdnou" zadní stěnou. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitní laminované dřevotřískové desky. V zadní stěně jsou vytvořeny 2 otvory pro upevnění police.
 • Skříň s mechanismem Wing Line č. 4. Drahý model bezvadné kvality. Stavba má velkolepou zrcadlovou fasádu. Stávající mechanismus je odolný, praktický a velmi snadno se používá. Konstrukce skříně poskytuje vysoce kvalitní a praktické kování. Vyčnívání dveří je zde minimální, díky čemuž může být využití vnitřního prostoru racionálnější a pohodlnější.

Přehled recenzí

Kupující zanechávají mnoho různých recenzí o designech nábytku Elba. Nejčastěji se v kladných ohlasech na značkový nábytek mluví o ideálním poměru ceny a kvality, atraktivním designu výrobků a vysoké úrovni montáže. Podle mnoha spotřebitelů je nábytek Elba velmi spolehlivý a slouží mnoho let, aniž by ztratil svou dřívější estetiku.

Negativní recenze zanechané na produkty továrny Elba jsou vzácné. Kupující jsou zpravidla nespokojeni se službami výrobce.

Podle některých uživatelů je cena mnoha produktů nepřiměřeně vysoká. Lidem se nelíbí, že výběr barev nábytkových pouzder je příliš skromný.

bez komentáře

Komentář byl úspěšně odeslán.

Kuchyně

Ložnice

Nábytek