Nápady do interiéru bytu

Obsah
  1. Obecné tipy
  2. Barevná řešení
  3. Stylistické směry
  4. Jemnosti uspořádání malého pokoje
  5. Rozložení a dekor "kopeck kus"
  6. Dekorace třípokojového bytu
  7. Krásné příklady

Všichni žijeme v moderním světě technologií a dnes už jen málokoho mohou překvapit fádní interiéry. Nejen majitelé vícepokojových bytů chtějí krásně vyzdobit svůj obytný prostor, ale i malé. Málokdo ale ví, kde začít a jak skončit, a právě v takové chvíli přichází na řadu rady profesionálů.

Obecné tipy

Před zahájením rekonstrukce bytu projektanti doporučují načrtnout si na papír návrh budoucího bytového či nebytového prostoru. Navrhování prostor je kreativní proces, ale existují body, které je třeba vzít v úvahu. Všechny detaily interiéru jsou promyšleny do nejmenších detailů, bydlení by mělo být harmonické a krásné. Zvláštní pozornost je věnována stavebním materiálům, osvětlení a nábytku.

Větrání v panelovém domě začíná v průběhu let špatně fungovat, takže pokud máte myšlenky na přestavbu, například spojení kuchyně s jednou z místností, je důležité to vzít v úvahu, protože cizí pachy se rozptýlí po celém prostoru .

Mimochodem, interiér lze změnit nejen sjednocením, ale také rozdělením obytného prostoru. K tomu se často staví kovový rám, který je opláštěn sádrokartonovými deskami. Takovou přepážku, pokud je to žádoucí, lze snadno demontovat, navíc ji lze přelepit tapetou nebo natřít ve stejném tónu jako hlavní místnost.

Vizuálně se oprava „stalinky“ nebo „Chruščova“ samozřejmě bude lišit, protože existuje rozdíl ve výšce stropů a rozměrech obytného prostoru, ale zároveň bude založen na obecná pravidla, která budou popsána níže.

Barevná řešení

Barevné schéma je jednobarevné, polární, dvoubarevné a vícebarevné. Jednobarevné řešení obsahuje základní barvu, která je kompatibilní s řadou odstínů. Polární design je kombinací dvou různých barev, a pokud se kombinují dvě příbuzné barvy, jedná se o dvoubarevné řešení. Vícebarevnost znamená použití několika tónů. Z toho vycházejí designéři, když navrhují budoucí interiér.

Teplé barvy - béžová nebo zlatá, by měly být používány ve slabě osvětlených místnostech. Tyto barvy se dobře hodí ke klasickému dřevěnému nábytku a parketám. Mějte na paměti, že dobré zvukové pohltivosti lze dosáhnout, pokud pod podlahu použijete dobrou podložku. To znamená, že křik a cizí zvuky od sousedů níže se do místnosti nedostanou. Korek je dobrý substrát, odborníci také poznamenávají isolon.

Studené odstíny, mezi které patří zelená, šedá, modrá a perleť, přispívají k vizuálnímu rozšíření prostoru, uplatní se ve světlých místnostech umístěných na jižní stranu.

Výběr tapety je ovlivněn velikostí místnosti. Ve velkých místnostech jsou přijatelné tapety s velkým vzorem, pro malé místnosti nejsou vhodné. V tomto případě je lepší zůstat na tapetách světlé barvy s malými vzory.

Tapeta se svislým pruhem pomůže vizuálně rozšířit místnost na výšku., a po délce - od vodorovné. Vzory ve tvaru diamantu na tapetě se mohou zvětšit do šířky.

Nejzajímavější možnosti interiéru se často získají při použití kombinace tapety. Tato technika dosahuje zónování prostor, přidělení pracovních oblastí, rekreačních a spacích oblastí.Například v obývacím pokoji můžete rozlišit stěnu, na které visí televize, a v ložnici - za hlavou postele.

Při kontrastní kombinaci barev musíte vědět, že na malých plochách se používá intenzivní barevné schéma. Pokud to není dodrženo, bude nepříjemné být v místnosti, a to nejen pro hosty, ale i pro členy domácnosti.

Černá tapeta by měla být používána s velkou opatrností. Není možné dovolit, aby byla místnost tmavá a ponurá, proto se doporučuje přidat reflexní povrch - lesk, zrcadla, stejně jako nainstalovat dobré osvětlení, koupit luxusní křesla a pohovky. Nábytek musí být určitě s chromovými vložkami a použití zlacení není zakázáno.

Mimochodem, bílá může dokonce vytvořit dojem nemocničního oddělení, musí se kombinovat s jinými barvami. Kromě toho je tato barva velmi snadno znečištěná - je obtížné pečovat o sněhově bílý povrch, protože nečistoty a prach jsou vždy nápadné.

Při použití fototapet se získá útulné prostředí. Fototiskárny tisknou nejen různé druhy zvířat a hmyzu na pozadí přírody, ale také architekturu měst, abstrakci, tematické kresby.

Některé firmy tisknou jednotlivé zakázky, díky tomu se na fototapetě mohou objevit portréty domácností, milovaného psa a novoroční příběh - je použito libovolné téma.

Je třeba také poznamenat, že při zdobení místnosti, například ve stylu podkroví, je vyžadována cihlová zeď. Bohužel v monolitických domech nebude fungovat malování cihel, protože v zásadě žádné neexistuje. Na záchranu proto přijdou tapety napodobující cihly nebo kameny. Mimochodem, mohou být reliéfní a objemné a zdálky se bude zdát, že zeď je skutečná.

Tapeta napodobuje nejen cihlovou zeď, ale také dřevo, mramor, žulu. Které z nich jsou vhodné pro konkrétní místnost, bude záviset na stylistickém směru.

Stylistické směry

Někteří lidé věří, že možnosti luxusního designu jsou pro obyčejný městský byt nepřijatelné. Spokojí se s jednoduchou výzdobou, kosmetickými opravami. Jak se říká, levné a veselé. Ale ve skutečnosti moderní styly neznamenají použití drahých stavebních materiálů a přestavby, což znamená, že takové opravy nebudou stát pěkný cent.

Chcete-li například nainstalovat krb v místnosti, která je neodmyslitelnou součástí stylu chaty, Provence nebo podkroví, nemusíte lámat stěny. Obchody prodávají elektrické krby, které jsou instalovány během několika hodin.

Navíc, pokud je elektrický krb instalován ve výklenku a opláštěn sádrokartonovými deskami, lze jej obložit, a proto se hodí do jakéhokoli interiéru.

Pokud dříve byly basreliéf a sloupy postaveny ve venkovských chalupách v provedení barokního, empírového nebo secesního stylu, nyní mohou být instalovány v městských bytech. Jsou vyrobeny z pěny. Tyto lehké konstrukce se prodávají za dostupnou cenu. A jelikož nic neváží, je usnadněn i proces jejich uchycení, dostatek lepidla a pár minut držení.

Švédský styl vyniká svou jednoduchostí a přirozeností. Švédsko je severní země, takže nápady, které jsou realizovány v tomto stylu, lze také vypůjčit pro návrh domácího bydlení. Bílé a světlé odstíny jsou vlastní barevnému schématu - to platí pro stěny, stropy a podlahy. Nábytek z modřínu nebo jiných světlých dřevin bude nádhernou dekorací interiéru, ale místnost by měla zůstat volná. Žádné záclony, pouze záclony - nic by nemělo rušit přirozené světlo.

Italský styl se dělí na klasický a moderní styl. V klasice je kladen důraz na historii, používá se ručně vyráběný dřevěný nábytek, benátská omítka, fresky, štukové lišty. Osvětlení je zdůrazněno luxusní - křišťálové lustry, kovaná svítidla.Moderní verze od Italů je přitom pohodlí a komfort. Masivní nábytek, velké sedací soupravy a posuvné stoly, kombinace šatních skříní a polic, asymetrické tvary výklenků a říms, které jsou nápadné. Zdálo by se, že jde o kombinaci neslučitelného, ​​ale jak víte, Itálie udává trendy, a co je dnes populární v této zemi, bude zítra populární všude.

Pro milovníky klasiky můžete doporučit anglický styl. Jedná se o jasnou symetrii, hojnost dřevěného nábytku, použití pouze přírodních stavebních materiálů. Ale z důvodu hospodárnosti je napodobování drahého stromu přípustné. Na stěnu jsou použity dřevěné panely, lišty a soklové lišty. Horní část stěny je pokryta silnou tapetou nebo natřena matnou barvou. Mějte na paměti, že v interiéru by neměl být žádný plast. Při realizaci anglického stylu musíte najít místo pro krb a pro knihovnu.

Pro městské byty s vysokými stropy je vhodný francouzský styl. Ve velkém obývacím pokoji můžete umístit starožitný nábytek se zaoblenými rohy, umělecké předměty, uspořádat workshop. Je důležité, aby místnost měla velká okna, prostor. Stropy jsou zdobeny štukovými lištami. Pro podlahu jsou parkety považovány za ideální řešení, neexistují žádná omezení pro návrh osvětlení.

Eko styl se vyznačuje použitím přírodních stavebních materiálů - dřeva, bambusu, kamene. Textilie - pouze z přírodních tkanin. Přednost se dává přírodním barvám - zelená, modrá, hnědá.

Nedoporučuje se kupovat plastový, kovový nábytek, měli byste se vzdát i škodlivých dřevotřískových výrobků – to vše se s přírodou neslučuje.

Jemnosti uspořádání malého pokoje

S vysokou mírou pravděpodobnosti lze tvrdit, že bez ohledu na velikost bytu vždy není dostatek volného místa. Ale pokud se budete řídit radami designérů, můžete vizuálně rozšířit jakýkoli obytný prostor.

Je důležité mít na paměti, že první dojem z bytu závisí na správném plánování. Pokud jsou například v malém bytě nízké stropy (nejčastěji se s tím setkávají majitelé chruščovských domů), pak je kombinace obývacího pokoje a kuchyně do studia nežádoucí. Protože plocha kombinované místnosti bude větší než výška stropu, okamžitě to upoutá pozornost. Situace bude „vyvíjet tlak“ na psychiku.

Na malé ploše je přípustné použít symetrii. Takové kompozice vyvažují prostor, ale musíte se zastavit včas, protože pokud to přeženete, bude místnost vypadat nudně a atmosféra vás unaví.

Bez použití barevných schémat se neobejdete. Odborníci doporučují malovat stěny a strop ve stejném barevném schématu. Takový přechod vizuálně rozšíří výšku místnosti. V kombinovaných nebo přilehlých místnostech jsou stěny zdobeny stejnou barvou, což pouze zdůrazní integritu kompozice. Současně můžete jednu zónu od druhé oddělit podlahovou krytinou, například položit dlaždice v kuchyni a laminát v obývacím pokoji. V tomto případě je velmi důležité, aby se barva stěn a stropu blížila barevné paletě podlahy. To přispívá k rozšíření hranic.

Dalším prostředkem vizuálního klamu, který může zvětšit obytný prostor, je obruba. Lemování vyniká nad ostatními, díky kterému se můžete zaměřit na strop.

Mějte na paměti, že štukové lišty jsou nežádoucí v malých místnostech s nízkými stropy. V tomto případě to vizuálně sníží výškový prostor.

Pokud si v železářství vyzvednete barvu ve stejné barvě, ale s matnými a lesklými vlastnostmi, můžete umocnit dojem z místnosti. Stěny mohou být natřeny matnou barvou a strop může být lesklý. Lesk je schopen odrážet nejen světlo, ale i blízké předměty, což vizuálně zvětšuje prostor. V tomto ohledu návrháři doporučují nainstalovat lesklý strečový strop.

Zrcadla zaujímají zvláštní místo v malých domech.Odrážejí prostředí, přispívají k rozšiřování prostoru, přičemž je velmi důležité, aby byly ve velkém množství. Dveře šatních skříní je vhodné vybavit zrcadlovými plochami.

Pokud jde o skříně v malých ložnicích nebo obývacích pokojích, jejich funkčnost nespočívá pouze v ukládání věcí, ale také ve schopnosti skrýt předměty interiéru. Takže například rozkládací skříně mohou být vybaveny postelí, která v noci s lehkým pohybem ruky padá na podlahu. A některé modely šatních skříní jsou vybaveny žehlicím prknem. Zkuste si vybrat nábytek se zaoblenými rohy.

Jeden velký předmět může odvádět pozornost od velikosti místnostinachází se v centru. Je také možné, že stěna nebo její část není zaneřáděná nábytkem. V tomto případě je pozornost zaměřena na výzdobu, nikoli na náměstí, což vytváří dojem volného prostoru.

V malých ložnicích je zpravidla pouze jedna šatní skříň, takže je velmi důležité umístit nepotřebné věci na horní police, daleko od zvědavých očí. Věci můžete kompaktně zabalit pomocí organizačních krabic, které se prodávají v obchodech s nábytkem. A na dohled by mělo být jen to nejnutnější.

Organizérové ​​boxy se kupují i ​​pro uložení lůžkovin nebo spodního prádla. Díky tomuto řešení odpadne nutnost objednávat komodu nebo šatní skříň, což znamená, že ložnice nebude přecpaná zbytečným nábytkem.

Pokud prostor velmi chybí, odborníci na design doporučují instalaci závěsných polic - jedná se o další úložiště věcí.

Nezapomeňte na skleněné vložky. Například interiérové ​​dveře mohou být vyrobeny z matného skla. To pomůže přivést další osvětlení z chodby. Některý dřevěný nábytek, zejména stůl, lze nahradit skleněnou verzí.

Každý detail interiéru by měl mít další účel. Například v pánském pokoji může otoman fungovat nejen jako křeslo, ale také jako místo pro uložení starých věcí, protože mnoho modelů je uvnitř prázdných.

Při zónování obytného prostoru nezapomeňte na osvětlení. Bodová světla, stolní lampy, svícny a stojací lampy v kombinaci s centrálním lustrem, které odrážejí světlo od zrcadel, chromových nebo zlacených vložek, přidají další vizuální expanzi.

Rozložení a dekor "kopeck kus"

Jednopokojové byty jsou na realitním trhu velmi oblíbené. Je to dáno tím, že jednopokojové bydlení pro tří a vícečlennou rodinu je stísněné. A koupě třípokojového bytu vyžaduje značné investice. V souladu s tím noví majitelé často provádějí opravy v domech kopeck.

Bohužel staré byty mají minimálně 49 m2. m, nejméně 60 m2. m mají rozložení, které není vhodné pro dnešní mládež. Chybí pohodlí a funkčnost. A starší lidé se unavují přesunem z chodby do kuchyně přes chodbu a existuje přirozená touha vytvořit další dveře.

Malé kuchyně, kombinované koupelny a stísněné dlouhé chodby přinášejí skutečné nepříjemnosti. Z této situace existuje pouze jedna cesta - přestavba. Jedná se však o problematický proces, protože je nutné získat povolení k demolici zdí od několika regulačních orgánů, zatímco zásahy do ventilačních, plynových a kanalizačních systémů jsou nepřijatelné. Bude vyžadován plán projektu.

Projekt můžete dokončit svépomocí nebo kontaktováním projekčních společností. Firmy si za své služby účtují nemalé peníze, ale tato práce je prováděna na klíč. Sami zaměstnanci projekční kanceláře žádají úřady, aby se dohodly na generální opravě.

Housing Code jasně popisuje, které úkony lze provádět a které jsou přísně zakázány.Nikdo nedovolí bourat nosné zdi, zasahovat do otopné soustavy nebo do provozu plynových zařízení.

S povolením na generální opravu v ruce se můžete pustit do práce. K demontáži železobetonových stěn budete potřebovat perforátor, brusku a šrot a demontáž zdiva se provádí pomocí dláta, kladiva a perforátoru. Přeskočme ale technologický postup a pojďme přímo k návrhu.

Předpokládejme, že sloučení již proběhlo. Ve standardním "kopecku" je zpravidla jeden pokoj věnován dětem a ve druhém spí rodiče. Ve skutečnosti je obývací pokoj také prostorem na spaní.

Pro dětský pokoj je přidělena nejteplejší a nejlehčí místnost, je žádoucí, aby okna směřovala na jižní nebo západní stranu. Pamatujte, že severní strana je chladná, cvičení nebo hraní na slabě osvětleném místě jsou pro dítě spojeny se zdravotními riziky. Můžete zasadit zrak nebo onemocnět akutním respiračním onemocněním.

Dokonce i malé děti potřebují stůl, kde můžete kreslit nebo vyrábět řemesla pro mateřskou školu, a školáci jej potřebují pro domácí úkoly. Proto musí být stůl umístěn v blízkosti okna. Pro úsporu místa můžete parapet použít jako desku stolu, je vyroben z odolného přírodního nebo umělého kamene. Takový povrch odolává mechanickému namáhání, je snadné se o něj starat, protože kámen se nezhoršuje vlivem silných detergentů, což znamená, že lze použít jakékoli chemikálie pro domácnost. Pravděpodobně každý rodič ví, kolik nepříjemností může způsobit obyčejné natírání a jak obtížné je smýt stopy barvy z plastových nebo dřevěných povrchů.

Pro harmonii jsou pod parapetem zásuvky se zásuvkami a po stranách jsou skříňky. Z hlediska designu vám takové uspořádání umožňuje výrazně vyložit prostor, nábytek zabírá místo podél okna a nezaměřuje se na sebe. Je však třeba mít na paměti, že stůl a skříňky by měly být vyrobeny v barevném schématu, které odpovídá barevnému schématu stěn a podlahy.

Často dochází k akutnímu nedostatku úložného prostoru. Děti rostou, mění se jejich šatník a znuděné hračky je potřeba někam odstranit. V tomto případě přichází na záchranu podkrovní postel. Místo na spaní je umístěno na malých komodách, nábytek je pevný, snadno odolává váze dítěte, takže by se mladí rodiče neměli bát.

Výstup a sestup je navržen tak, aby dítě pomocí schůdků lezlo bez překážek. Komoda je navíc vybavena ochrannou příčkou, díky které je vyloučena pravděpodobnost pádu ve snu.

V prodeji jsou modely, které jsou vybaveny pracovištěm. U stolu můžete dělat domácí úkoly nebo hrát videohry. Takové modely jsou také vhodné pro halu, ve které bylo provedeno zónování pro dětský koutek a rodičovskou část. Bohužel jen málo rodičů si může dovolit samostatný pokoj pro své děti.

Loft postel je zajímavým hřištěm, pokud má konkrétní téma. Může být patrová, což je zvláště cenné pro rodinu se dvěma dětmi. Do dospívání stačí loft postel, takže můžete hodně ušetřit.

Dětský nábytek, stavební materiály a věci by měly být vyrobeny z přírodních komponentů šetrných k životnímu prostředí.

Dekorativní omítka se doporučuje jako náhrada tapety.Mějte na paměti, že benátská omítka je vhodná pouze pro vyrovnaný podklad. Jsou povoleny drobné rozdíly, které jsou kontrolovány úrovní budovy. Proces vyrovnání zahrnuje aplikaci omítky, použití malířské sítě, vyrovnávací vrstvy a základního nátěru. Každá následující fáze se provádí až po úplném vysušení předchozí.

Reliéfní omítka je vhodná na nerovné povrchy. Mimochodem, na tom se dá ušetřit jak penězi, tak časem.Správně naneste omítku ve dvou krocích. Poprvé se vyhlazují velké kapky a podruhé se vytvoří reliéfní vzor. Před aplikací omítky se však malířům doporučuje přečíst si pokyny, protože někteří výrobci umožňují použití jedné vrstvy.

Malá rada: samolepicí křídové tapety seženete v železářstvích - pokud nalepíte jeden pruh na dvířka skříně nebo s nimi úplně přelepíte dětský pokoj, bude mít dítě plochu na kreslení. Není žádným tajemstvím, že děti milují malování na jakýkoli povrch a díky fixační tapetě nebudou nutné kosmetické opravy.

Při výběru barevných odstínů do dětského pokoje je třeba mít na paměti, že miminko v něm nejen odpočívá, ale také dělá úkoly a hraje si. To znamená, že s pestrými barvami to není třeba přehánět, hrozí přebuzení a únava. Musíte se zaměřit na klidné, pastelové odstíny, světlé skvrny se používají pouze bodově.

Co se týče obývacího pokoje, ve kterém spí rodiče, jeho designéři radí vybavit jej posuvnými pohovkami. Přes den se dotankuje, uvolní se prostor, který lze využít buď jako hrací koutek, nebo jako jídelní kout.

V sále je obvykle umístěna elektronika - televizor, satelitní TV přijímač, herní konzole nebo krb. Večer se všichni členové rodiny scházejí v obývacím pokoji, povídají si, pijí čaj. Proto je velmi důležité dát do této místnosti konferenční stolek a položit přírodní koberec, na kterém si děti mohou hrát.

Vzhledem k tomu, že hala je velká, je pro ni nutné pomocné osvětlení. Lustr zpravidla svítí rovnoměrně a nedosahuje rohů, což je značná nevýhoda při zónování. Každá zóna musí být vybavena světelným zdrojem, k tomu se používají stojací lampy, bodová světla nebo svícny.

Jako podlahovou krytinu do haly kupují laminát, parketovou desku, koberec, linoleum - výběr je velký a zůstává pouze pro spotřebitele. Je třeba si uvědomit, že péče o stavební materiály je nápadně odlišná. Pokud lze vinylové linoleum umýt mokrým hadrem a nic se mu nestane, bude péče o laminát záviset na jeho třídě odolnosti proti opotřebení. Mimochodem, levné laminátové podlahy mohou vůbec uvolňovat formaldehyd a to je nebezpečné pro lidské zdraví.

Při použití topného systému "teplá podlaha" budete muset pečlivě prostudovat označení podlahové krytiny. Zda je stavební materiál kombinovaný nebo nekombinovaný s vysokou teplotou, je uvedeno na obalu.

Výběr barevného schématu bude vycházet z barvy nábytku, osvětlení, stylu a osobních preferencí majitelů. Pokud je nábytek klasické barvy a jako podlaha je použit světlý laminát, volí se bílé, hnědé barvy. A k japonskému stylu se hodí například světlý nábytek a nabílené parketové desky.

Textil v obývacím pokoji hraje důležitou roli. Zatemňovací závěsy jsou vhodné do místností, které slouží ke spaní.

Pokud se členové domácnosti shromažďují ve velké místnosti pouze ve dne a večer, není třeba zatěžovat situaci masivními závěsy, stačí pověsit tyl nebo žaluzie.

Dekorace třípokojového bytu

Návrh třípokojového bydlení bude záviset na několika faktorech, včetně složení rodiny, potřeby zónování a konstrukčních prvků. Pro zónování, jako příčky, si můžete vybrat nejen lehké obrazovky a závěsy, ale také kované kovové konstrukce, stejně jako postavené sádrokartonové stěny.

Skleněné tvárnice jsou nejnovějším módním trendem na stavebním trhu. Sovětští občané si tyto návrhy samozřejmě pamatují, často se používaly ve veřejných budovách a ve výrobě. S jejich pomocí můžete stavět zdi. Od ostatních příček je odlišuje to, že na ně můžete zavěsit dveřní křídlo.

Jak kosmetické, tak velké opravy můžete provádět vlastníma rukama. Při domluvě na přestavbě radí projektanti rozšířit místnost na úkor lodžie. Bohužel nepůjde odstranit radiátory a napojit je na ústřední topení. Proto bude vyžadováno zasklení, izolace a obklady balkonů.

Při zasklení je nejlepší dát na výběr plastový profil a je žádoucí, aby byl pětikomorový. Hliníkové konstrukce v zimním období zamrzají. Čím více sklenic, tím lépe. Tříkomorové okno s dvojitým zasklením je považováno za ideální, zadržuje teplo a neumožňuje cizí hluk do místnosti, a to je velmi důležité, protože již nebude existovat balkonový blok.

K izolaci se používá minerální vlna nebo syntetické materiály. Můžete si koupit polystyren - snadno se instaluje a je levný. Za předpokladu, že domácnosti v zimě vyjdou na balkon, odborníci doporučují položit topný systém. Musíte si vybrat z elektrických "teplých podlah", protože voda v městském bytě je zakázána.

Po demontáži balkónového bloku a základny pod ním - cihla nebo železobetonová deska, můžete přistoupit k dokončení. Pro zakrytí balkonu se používají buď obložení nebo plastové panely. Některé stylistické trendy se vyznačují tapetami nebo dekorativní omítkou.

Do plastových oken je vhodné instalovat rolety. Pokud je strana slunečná, dokonale chrání před přirozeným světlem, husté exempláře nemusí vůbec propouštět denní světlo. Rodiny s malými dětmi to ocení.

V hlavní místnosti budou dvouúrovňové strečové stropy vypadat krásně, ale je důležité, aby stropy byly vysoké. Používá se pro stavbu dvouúrovňové konstrukce a sádrokartonu. Snadno se řeže a díky tomu se dosahuje neobvyklých tvarů, snadno se do ní montují reflektory.

Rozdíl mezi napínacími stropy a možnostmi sádrokartonu je v tom, že první se instalují za tři hodiny, zatímco instalace druhého bude trvat déle. Kromě toho se napínací verze nebojí vody a nezhoršuje se během zaplavení. Voda se snadno vypouští otvorem lustru.

Mějte na paměti, že strop musí být v souladu s interiérem místnosti, včetně barevného řešení. Pokud vynikne na hlavním pozadí, požadovaný efekt nebude fungovat. Mimochodem, dvouúrovňový strop je v malých místnostech nevhodný.

Některé třípokojové apartmány mají malou koupelnu. Lze jej rozšířit na úkor nebytových prostor - sklady, chodby.

To bude vyžadovat souhlas s přestavbou s úřady. Je důležité vzít v úvahu, že mokrá oblast by neměla být umístěna nad obytnými prostory sousedů.

Abych to shrnul, rád bych poznamenal, že neexistují žádné podobné interiéry. I když se vám líbil nějaký nápad na fotografiích nebo nastavení v televizním programu, stále nemůžete dosáhnout stoprocentní podobnosti. Opravu totiž provedou jiní lidé. Ale ve skutečnosti to není to hlavní.

Je důležité, aby všichni členové rodiny měli v rekonstruovaných prostorách teplo a pohodlí.

Krásné příklady

Tato část se bude zabývat nejlepšími a neobvyklými, elegantními a jednoduchými možnostmi interiéru. Každá osoba bude klást důraz na zajímavé detaily designu pro sebe. Pro někoho to může být tapeta na zeď a pro někoho - svíčky, figurky, vázy nebo dekorace na závěsy.

Podívejte se na další video pro 5 nejlepších mistrovských kurzů o tom, jak si vyrobit interiér vlastníma rukama.

bez komentáře

Komentář byl úspěšně odeslán.

Kuchyně

Ložnice

Nábytek