Zavlažovací zařízení "Kolobok"

Obsah
  1. obecný popis
  2. Tipy pro instalaci
  3. Přehled recenzí

Pokud máte vlastní saunu, musíte si také pořídit speciální zařízení na dolévání. Jsou to velkoobjemové kontejnery, které se upevňují na stěnu. Takové konstrukce jsou vyrobeny z různých materiálů. Dnes budeme hovořit o vlastnostech zavlažovacích zařízení Kolobok.

obecný popis

Zavlažovací systémy "Kolobok" se často nazývají tvarově měniče - zatažením za malou šňůrku je lze snadno převrátit a nalít vodu. Mezi takové výrobky patří samotná nádoba pro plnění vodou, podpěry, díky nimž jsou připevněny ke stěně, konstrukce pro zásobování, lano pro převrácení. Výrobky mají válcový tvar.

Taková zařízení zaberou minimální množství místa, protože jsou malé. Nejčastěji jsou upevněny v mycím prostoru. Tyto přepadové konstrukce lze také připevnit ke stropu. "Kolobok" má relativně malou hmotnost 3-4 kilogramy.

Tyto koupelové produkty jsou obvykle vyrobeny z vysoce kvalitní a odolné nerezové oceli. Jejich povrch je navíc natřen speciální silikonovou směsí. V jedné sadě je spolu se zařízením i jednoduchý uzavírací ventil plovákového typu.

Nerezová ocel je vysoce odolná vůči korozi, takže si dokáže zachovat své vlastnosti a vzhled i v podmínkách nadměrné vlhkosti.

Kovová základna se navíc vyznačuje vysokou tvrdostí, nízkým koeficientem plasticity a relativně nízkou hmotností.

Taková ocel umožňuje získat trvanlivé výrobky, které jsou odolné vůči náhlým změnám teploty, nebudou se deformovat. Ocelové konstrukce jsou považovány za šetrné k životnímu prostředí, nebudou emitovat různé látky škodlivé pro člověka.

Výběr vhodného plnicího zařízení bude přímo záviset na celkovém skladovacím objemu nádrže. V procesu vývoje licího zařízení Kolobok prováděli výrobci testy s různými objemy. V důsledku toho byl vypočten optimální objem studené kapaliny pro chlazení po koupelových procedurách.

Přívod vody a lano lze umístit vlevo nebo vpravo. Celkový objem nádrže obvykle dosahuje 15 litrů. Celková výška výrobku je 23 centimetrů. Délka je 470 milimetrů. Úplné naplnění nádoby bude trvat několik minut.

Tyto modely zapuštěných konstrukcí lze instalovat do van s výškou stropu 2,05 m. Díky svému jedinečnému tvaru vylévá "Kolobok" veškerou vodu přímo na uživatele stojícího pod ním.

Tento typ nádoby se také nazývá kbelík s vodopádem. Průměrná cena tohoto produktu je 5000-6000 rublů. Téměř každý může nainstalovat takový systém nalévání bez pomoci odborníků.

Koupelový výrobek má jednoduchou plnou černou barvu. Překlápěcí řetízek stříbrné barvy. Takové kovové výrobky mohou sloužit poměrně dlouho.

Díky jednoduchému a lakonickému vnějšímu designu budou takové sprchové systémy vypadat elegantně v každé koupelně. Budou nejlepší volbou, pokud vedle vašeho lázeňského domu nejsou žádné nádrže, bazén, do kterého se můžete po parní lázni ponořit.

Při použití konstrukce se nejprve otevře kohoutek, pomocí kterého se nádoba naplní vodou, poté je průtok s kapalinou blokován speciálním plovákovým spínačem. Když je řetěz napnutý, plovák začne klesat a všechna voda vystříkne.

Takový systém není nijak zvlášť složitý, zvládne ho i začátečník.

Tipy pro instalaci

Pokud se rozhodnete nainstalovat Kolobok do svého lázeňského domu, měli byste si pamatovat některá důležitá doporučení pro instalaci.

  • Výběr vhodného spojovacího materiálu. Taková koupelová zařízení by měla být připevněna ke stropu nebo stěně pomocí speciálních držáků, zrcadlových upevňovacích prvků. Tyto díly vám umožní upevnit nádobu i na těžko přístupném místě.

  • Výběr místa. Nejlepší je umístit takové výrobky vedle mycích zařízení se systémy odvodu vody.

  • Vytvoření předběžného označení. Než začnete přímo s instalací licího systému Kolobok, doporučuje se na zeď nebo strop nanést značky jednoduchou tužkou. Můžete to udělat pomocí metru. To vám umožní přesně vypočítat, kolik místa zabere celá konstrukce spolu s upevňovacími prvky.

Přehled recenzí

Mnoho uživatelů zanechalo pozitivní zpětnou vazbu na zavlažovací systémy Kolobok. Takže podle kupujících se tyto koupelové výrobky vyznačují jednoduchým designem, spolehlivostí a trvanlivostí. Kromě, při jejich výrobě se používají pouze vysoce kvalitní materiály.

A také mnozí poznamenali, že sprchy tohoto typu mohou být vhodné pro jakoukoli koupel, nezaberou mnoho místa. Samostatně jsme si všimli, že všechny potřebné spojovací prvky jsou součástí jedné sady se samotným produktem.

Ale zároveň v sadě není žádná flexibilní oční linka.

Vlastnosti nalévacího zařízení "Kolobok" ve videu níže.

bez komentáře

Komentář byl úspěšně odeslán.

Kuchyně

Ložnice

Nábytek